Časté otázky

Otázky pre zabezpečenie vozidla

Maximálnu možnú mieru zabezpečenia je možné dosiahnuť kombináciou dvoch a viacerých zabezpečovacích systémov proti krádeži. K základným prvkom, ktoré patria k ochrane auta a sú štandardne dodávané s vozidlom (auto alarm,imobilizér) odporúčame aspoň jeden systém ,ktorý je nezávislý od elektroniky vozidla. Kombináciou zabezpečovacích systémov sa výrazne znižuje pravdepodobnosť ukradnutia.
Mechanické zabezpečenie CONSTRUCT alebo ostatné zabezpečovacie systémy z našej ponuky Vám namontujeme v našich prevádzkach alebo u našich autorizovaných partnerov kdekoľvek na Slovensku. Pri objednávke požadovaného produktu si zvoľte mesto alebo servis , kde by ste požadovali montáž alebo dodanie produktu a my sa postaráme o realizáciu.
Poistenie GAP Vám vráti hodnotu Vášho vozidla až do výšky jeho obstarávacej ceny v prípade totálnej škody alebo krádeže. Čo ale GAP nepreplatí a nenahradí?:
- náklady za požičanie nového auta,
- čas a výdavky spojené zo zaobstaraním nového vozidla a dokladov k nemu
- príslušenstvo, výbavu, pohonné hmoty, diaľničnú známku a veci, ktoré ste si do vozidla dokúpili
Uvedené výdavky sa môžu vyšplhať až do sumy 2000 EUR, čo je niekoľkonásobne viac, ako investícia do kvalitného zabezpečenia.
Mechanické zabezpečenie CONSTRUCT odoláva aj vplyvom tekutého dusíka. Bolo viackrát podrobené testom, krátke video si môžete pozrieť tu.
Výrobca poskytuje záruku na 2 roky od dátumu montáže do vozidla. Dátum montáže musí byť uvedený v Záručnej a servisnej knižke. V prípade dodržania podmienok ročných kontrol, ktoré sú potvrdene v Záručnej a servisnej knižke, môže byť záručná doba predĺžená až na 5 rokov od dátumu montáže do vozidla. Podmienkou záruky na zariadenie je odborná inštalácia v autorizovanom servise.
Súčasťou mechanického zabezpečenia CONSTRUCT sú 2 kusy originálnych kľúčov a bezpečnostná karta s bezpečnostným kódom. Náhradné kľúče Vám vyrobíme na základe predloženia bezpečnostnej karty, bez nej nie je možné náhradný kľúč vyrobiť.
Vymeniť zámkovú vložku samostatne nie je možné, je však možná kompletná výmena starého zabezpečenia za nové za zvýhodnenú cenu. Viac info tu.
VINPRINT je zabezpečenie vozidla založené na označení autoskla identifikačným číslom VIN (Vehicle Identity Number) . Takéto zabezpečenie auta je zo skla neodstrániteľné, odrádza zlodejov a znižuje im výšku zisku. Odporúčame označiť všetky sklá, najmenej však 6 skiel. Označenie VIN kódu na všetky sklá znižuje riziko odcudzenia vozidla. Automobil s označenými sklami nie je možné zlegalizovať a výmena všetkých skiel je veľmi nákladná. Napriek prípadnej výmene skiel na kradnutom vozidle zostáva záznam s popisom automobilu v európskej databáze EuropeanCarCodeRegister – ECCR. To výrazne zvyšuje šancu na jeho nájdenie. Databázu ECCR využívajú poisťovne aj polícia.
Po oprave alebo výmene skla je potrebné vykonať značenie VINPRINT na nové sklo. Prosím navštívte servis, kde Vám značenie skiel vykonali, poprípade najbližší autorizovaný servis pre značenie skiel metódou VINPRINT vo Vašom meste. Nové značenie je možné vykonať aj na 1 sklo a tento úkon je zaznamenaný do databázy ECCR.
V dobe, keď sa zariadenie lokalizovalo, nebol pravdepodobne dostupný GPS signál. Približnú polohu podľa vysielačov GSM Vám pošle zariadenie na Váš email.
NIE , pokiaľ nie je zariadenie v ONLINE režime. Pracovné režimy sú cielene nastavené tak, aby sa nepodarilo zariadenie vo vozidle vypátrať a majiteľ mal možnosť stratený majetok nájsť do 24 hodín.
Odhadovaná doba je až dva 2 roky v závislosti na zvolenom pracovnom režime. Informáciu o stavu batérií dostáva užívateľ v každom emaily a posledná hodnota je vždy uvedená v profile zariadenia.
Zariadenie je nezávislé a nenapája sa na autobateriu a ani na ďalšie obvody vozidla.

Môžete si ho ukryť kdekoľvek vo vozidle, poprípade môžete požiadať servis/predajcu o pomoc s umiestnením zariadenia.

Otázky pre zabezpečenie motocyklov

Na všetky bežné typy motocyklov a skútrov.
Zámok na motorku SAFE BRAKE je dodávaný s dvoma kľúčmi.

Otázky pre zabezpečenie budov

Systém je možné nastaviť podľa Vašich požiadaviek. Stačí zadefinovať počet dverí, úrovní oprávnení a počet kľúčov.